Зловісні промосковські чорні хмари згущаються над Україною

Кожна людина зі здоровим глуздом, для якої Україна та світла історична Правда понад усе, бачить, відчуває, що після обрання Президентом В. Зеленського над нашою Батьківщиною згущуються чорні хмари різних ворожих відтінків. Їхні творці й поводатори усілякими способами продовжують утримувати в улесливо-отруйному павутинні 73 відсотки громадян, які потрапили на гачок маніпуляторів команди Зе. Про причини їхнього споживання локшини з біл-бордів «Ні обіцянок, ні пробачень» написано уже багато.

Дехто з прихильників талановитого актора починає прозрівати, бо жодного з їхніх ілюзорних сподівань В. Зеленський ще й не намагався виконувати. І комунальні послуги надто високі, і заробітна плата та пенсії не зросли, і ціна на лікувальні препарати не зменшилася… Бо, як відомо, обіцянка − цяцянка. Натомість хаосом і безладом, браком у В. Зеленського та його друзів з «95 кварталу» українськоцентричної позиції, державницького мислення безцеремонно скористалися антиукраїнські, промосковські сили на кшталт Медведчука, Портнова, Новінського, Кернеса, Бойка, Рабіновича, Балицького, Вілкула та багатьох інших, які безсоромно розперезались і всю зоологічну ненависть спрямували проти українських національних, морально-духовних цінностей. Вони разом з аморальними олігархами Ахметовим, Коломойським, Пінчуком, Фірташем за будь-яких обставин хочуть знищити дух незалежної, соборної української України, перетворити її у покірну Малоросію.

Василь Лизанчук, заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка, академік Академії наук вищої освіти України

Талановитий публіцист і філософ Ігор Лосєв з народності ерзя у 2010 р. писав, що, обравши Президентом Януковича, до влади прийшли «ліквідатори української державності». Найкращі сини і дочки врятували Україну від новітнього московського поневолення. Тисячі з них вбиті і покалічені російськими агресорами. Неоголошена російсько-українська війна триває. Путінські засоби масової інформації, політикани в Україні («грязь Москви» − Тарас Шевченко), проросійські теле- і радіоканали, газети всіляко паплюжать національно свідомих українців не лише в Україні, Росії, а й у європейських країнах і не тільки. Лунають погрози патріотам України від Портнова, інших україноненависників.

П’ята колона вірно служить російським загарбникам – одвічним ворогам України. Найяскравіший приклад: новим власником медіахолдингу ZIK став ідеологічний поплічник Віктора Медведчука – Тарас Козак. ZIK об’єднали з News One і «112» каналом в один холдинг «Новини». Мета надто прозора – отруювати перед виборами до Верховної Ради України свідомість виборців, щоби вони 21 липня 2019 р. обрали до парламенту якнайбільше промосковських блудників і блюдолизів Кремля. А потім так звані легітимні депутати опозиційної платформи – за життя, партії «Слуга народу» та ще нині невідомі інші слуги Кремля танцюватимуть під мелодію московської балалайки, виконуючи імперські забаганки Путіна та його антиукраїнської, антиєвропейської, антиамериканської кліки.

Було би велике чудо, якби у новій Верховній Раді утворилася українська національно-демократична конституційна більшість. Але звідки вона там візьметься, якщо майже 73 відсотки виборців голосували насамперед за наповнення своїх шлунків (справді, багато людей спраглі на їжу Медведчука, Зеленського, Бойка, Рабіновича, Червоненка, Ганни Герман, Мураєва, Новінського, Кернеса, Добкіна, Вілкула, Тарути та ін.) ?! Брак державницького мислення, української національної гідності у багатьох виборців, соціальні негаразди стали передумовою обрання Президентом України В. Зеленського.

Згадаймо Світоча Українського Національного Духу Тараса Шевченка:

Люде, люде!
За шмат гнилої ковбаси
У вас хоч матір попроси,
То оддасте.

Я не маю морального права так думати про кожного виборця, який віддав свій зачарований голос за В. Зеленського, чи про тих 50 %, які мають намір обирати до Верховної Ради України невідомих нам слуг Володимира Зеленського, або таких «патріотів» України, як Бойко, Медведчук, Рабінович, Німченко,Тарута та інших. Мабуть, багато виборців не читали цих слів Тараса Шевченка, для якого духовно-національною матір’ю була Україна. Але ж Ви, шановні Юліє Тимошенко, Святославе Вакарчук, Анатолію Гриценко, Володимире Гройсман, Олеже Ляшко, Андрію Садовий, Ігоре Смешко, сподіваюся, − розумієте змістовну та ідеологічну сутність Шевченкового вболівання за Долю України. То що Ви робите для того, аби якнайменше у Верховній Раді було депутатів з космополітичним, антиукраїнським, проросійським мисленням? Наввипередки агітуєте виборців західноукраїнських теренів аби за Вас голосували. Особливо розспівався у Львові Святослав Вакарчук. Обиратися Президентом чомусь (?!) не захотів; повністю відкрив шлюзи В. Зеленському, а тепер набрався відваги і не залишає без уваги виборців Західної України.

Вибачте, але від Вас усіх (Тимошенко, Вакарчук, Гриценко, Гройсман, Ляшко, Садовий, Смешко) та інших, які позиціонують себе патріотами України, чекають правдивого, щирого, державницького, морального, українського слова задурені маніпулятивною, антиукраїнською пропагандою виборці Донецької, Луганської, Харківської, Черкаської, Чернігівської, Сумської, Полтавської, Запорізької, Дніпровської – усіх східних, південних, північних теренів України. Позмагайтеся там за мандат до Верховної Ради з опозиційною платформою − за життя, слугами народу В. Зеленського, різними Вілкулами, Новінськими, Мураївцями. Ви ж бо тільки знаєте дорогу до Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Чернівців, Луцька, Рівного, Ужгорода… І кожний з Вас хоче тут набрати по 5 відсотків голосів, щоби ввійти до Верховної Ради. Ще раз прошу вибачення: Ви що − елементарно рахувати не вмієте? Чи у Вас глибоко приховані мотиви Вашої діяльності? Нагадую: перед президентськими виборами вся Ваша агітаційно-пропагандистська діяльність разом з Бойками, Вілкулами, Шевченками, Кошулинськими, Зеленськими та іншими була спрямована проти Петра Порошека. Ви свого добились. Маємо Президентом В. Зеленського. Україна опинилася перед прірвою втрати незалежності, бо досі незрозуміла позиція В. Зеленського. А може й зрозуміла, адже усі антиукраїнські посіпаки повилазили з тхорячих нір, щоби їх обрали до Верховної Ради, а там вони з України зроблять Малоросію – новітню московську колонію, у якій уже промосковські блудники вимагають, щоби у шкільних підручниках повиправляли правдивий вислів «російсько-україська війна» на «громадянський конфлікт», бо, мовляв, ідеологічна ситуація змінюється. Прикладів повзучого антиукраїнізму надто багато.

Ви, шановні політики, проти гасла: «Ні − миру без Донбасу і Криму!». Безперечно, кожний свідомий українець хоче миру, але не завдяки розпанаханню, автономізації України. Мир може настати тоді, коли українську землю покине кожний російський завойовник разом із вбивцями-сепаратистами та озброєнням, а на границі з Російською Федерацією будуть українські прикордонники. Чи у Вас, шановні Тимошенко, Вакарчук, Гриценко, Гройсман, Ляшко, Садовий, Смешко інше розуміння розв’язання проблеми? Може таке, як у Бойка, Медведчука, Рабіновича, Мураєва, Новінського, Німченка?

Позиція слуг В. Зеленського досі у тумані. Туман розвіється після виборів, але що побачимо: перспективи на вільну українську Державу із золотоверхим Києвом, чи зорі агресивного Кремля? Якщо Ви справжні патріоти, то їдьте на східні, південні, північні терени України і там здобувайте 5 відсотків голосів, забравши їх в опозиційної платформи – за життя, слуг В. Зеленського, опозиційного блоку. Виборці Західної України знають за кого голосувати, не збивайте їх з вірної дороги. Галичани, льв’яни за матеріальний, соціальний, мовно-культурний, духовний розвиток з європейською цивілізацією.

…Тривога огортає серце. Адже одвічно гостинну українську землю заполонюють токсичні політичні фігури, а належної відсічі вони не отримують. Суспільство дезорієнтовано, бо єдиної української національної державницької позиції не чути від еліти, екс-Президентів Л. Кравчука, В. Ющенка. Не сприяє єдності виборців-християн православної церкви України егоцентрична затія Святійшого Патріарха, Героя України Філарета. Українська національна ідея державотворення має притлумлювати індивідуальні егоїстичні прагнення самовивищуватися, утверджувати одвічні потреби мати незалежну духовно соборну українську Україну, у якій має почуватися щасливою кожна людина.

Всім серцем і розумом почуймо Тараса Шевченка:

Свою Україну любіть,
Любіть її… Во врем’я люте,
В останню тяжку минуту
За неї Господа моліть.

Українці! Захистімо нашу матір-Україну від смертельних громів-блискавок з промосковських зловісних чорних хмар.

Василь Лизанчук, Заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка, академік Академії наук вищої освіти України